Festyn Rodzinny

opublikowane: 1 cze 2019, 13:48 przez Przedszkole Karlino
W ostatni dzień maja dzieci z przedszkola w Karlinie przybyły wraz ze swoimi rodzinami na halę sportową Homanit Arena, by tam wspólnie spędzić czas podczas corocznego festynu rodzinnego. Każda z grup przedszkolnych zaprezentowała wyjątkowy program artystyczny, by w ten sposób wyrazić wdzięczność dla swoich bliskich za okazaną im miłość i trud włożony w ich wychowanie. Dla wszystkich czekały atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, części do wyrażania ekspresji plastycznej, czy wielkich baniek mydlanych, a wszystko to w asyście mieszkańców Wioski Smerfów, którzy ani przez chwilę nie pozwolili nam się nudzić, uatrakcyjniając czas różnymi zabawami. Nie można pominąć również loteriady, do której ochoczo ustawiały się dłuuugie kolejki. W chwili wytchnienia można było posilić się wybranym napojem oraz słodkim poczęstunkiem, który na pewno pomógł nieco ,,naładować baterie". Ach, to był zdecydowanie dzień pełen wrażeń... ;)