Aktualności‎ > ‎

Ferie w przedszkolu

opublikowane: 13 lut 2020, 13:57 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 24 lut 2020, 01:48 ]
W czasie ferii dzieci wcale się nie nudzą. Oprócz zabaw i zajęć odbywających się na terenie placówki, w pierwszym tygodniu ferii dzieci miały możliwość uczestniczyć w przedsięwzięciach zorganizowanych w Karlińskim Ośrodku Kultury. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach plastycznych oraz garncarskich, gdzie mogły rozwijać swoją wyobraźnię oraz inwencję twórczą, a także odwiedziły kino sferyczne, a tam w dmuchanej kopule mogły obejrzeć animacje dla dzieci. Równie atrakcyjnie dzieci spędziły czas podczas drugiego tygodnia przerwy zimowej. Uczestniczyły w różnorodnych warsztatach, obejrzały spektakl, a także ponownie odwiedziły kino sferyczne.