Ferie w przedszkolu

opublikowane: 18 sty 2018, 12:44 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 22 sty 2018, 00:09 ]
 Ferie zimowe

Tegoroczne ferie w naszym przedszkolu  obfitują w wiele atrakcji. Każdy dzień niesie ze sobą coś nowego i dostarcza innych wrażeń. Dzieci mogą bawić się w małych artystów:  wycinają, lepią z plasteliny, ćwiczą, śpiewają, tańczą i grają  na instrumentach.Głównym celem zajęć w tym czasie jest po prostu dobra zabawa.

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, przybył do placówki zaproszony gość ze Straży Miejskiej p. Grzegorz Kundzienko. Przedszkolacy  usłyszeli przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Pan strażnik przypomniał o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni, zbliżania się do nieznajomych osób.

Oprócz ciekawych zajęć dydaktycznych organizowanych na terenie przedszkola, były "szaleństwa" na śniegu z lepieniem bałwana, wesołe zabawy ruchowe na  sali Homanit Arena oraz oglądanie teatrzyków.

Różnorodność i atrakcyjność zajęć organizowanych dla przedszkolaków sprawiają, że na nudę nikt nie narzeka, a cel czyli uśmiechnięte buzie został osiągnięty.