Ferie przedszkolaków

opublikowane: 21 lut 2017, 05:50 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 27 lut 2017, 10:09 ]

Ferie

II tydzień ferii

Czas ferii zimowych to świetna okazja do wspaniałej zabawy nie tylko w gronie rodziny.W karlińskim przedszkolu pomimo przerwy w zajęciach typowo dydaktycznych wiele się dzieje.Nasze przedszkolaki spędzając czas z rówieśnikami nie mają czasu na nudę. Oprócz tradycyjnych zabaw i gier, podczas których widać roześmiane buzie milusińskich, nasze przedszkolaki korzystają z atrakcji przygotowanych przez Karliński Ośrodek Kultury oraz regionalne Centrum Turystyki i Sportu.  W ramach wzajemnej współpracy dzieci miały możliwość uczestniczyć w teatrzykach oraz rozwijać "tężyznę fizyczną" podczas gier i zabaw na hali sportowej.