opublikowane: 20 kwi 2017, 12:24 przez Przedszkole Karlino

"Chronić przyrodę, oszczędzać wodę, dokarmiać ptaki, dbać o zwierzaki, drzewa szanować, prądu nie marnować i nigdy nie śmiecić"  togo nauczyły się dzieci z Przedszkola Miejskiego w Karlinie podczas zorganizowanych uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Grupa Tygryski zorganizowała przedstawienie, podczas którego uświadomiła swoim rówieśnikom istotę dbania o ziemię. Nasze przedszkolaki jak przystało na dzielne dzieciaki wystąpiły w obronie naszej planety. Były piosenki i  ekologiczne okrzyki. Ponadto nasi milusińscy prezentowali transparenty oraz przygotowane specjalnie na tę okazję grupowe hasła propagujące troskę o naszą planetę. Tegoroczne obchody Dnia Ziemi zaszczepiły w przedszkolakach ideę dbania o środowisko naturalne oraz  niezaśmiecania planety.