Dzień Rodziny

opublikowane: 26 maj 2018, 02:17 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 26 maj 2018, 02:18 ]

Dzień Rodziny

25. maja w naszym przedszkolu cała społeczność obchodziła „Święto Rodziny”. Przedszkolaki wraz z rodzicami harcowali, pląsali, śpiewali i tańczyli, aby uczcić to niecodzienne wydarzenie. Celem przedsięwzięcia było zacieśnianie więzi między dziećmi a rodzicami, poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zarówno Mama, Tata jak i ich dzieci mogli znaleźć na tej imprezie coś dla siebie. Niespodzianek było mnóstwo: występ cyrkowy, dyskoteka, kawiarenka z pysznościami, wata cukrowa, popcorn, dmuchane zamki, lodziarnia. Chłopcy w towarzystwie tatusiów, z ogromnym  zainteresowaniem oglądali samochody Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Wokół widać było roześmiane buzie nie tylko dziecięce, lecz także i te nieco starsze. Tego dnia zabawy królowały w naszym ogrodzie przedszkolnym. Przejażdżka na kucyku oraz jazda lokomotywą przez rodziców nazwaną "pendolino" wzbudzały ogromne zainteresowanie, a czas płynął bardzo szybko.

To był dzień pełen niezwykłych wrażeń.