Dzień Przytulania w grupie Puchatki

opublikowane: 2 lut 2017, 04:27 przez Przedszkole Karlino
Międzynarodowy Dzień Przytulania

31stycznia to Międzynarodowy Dzień Przytulania.
Z tej okazji w przedszkolu wszyscy do siebie mocno się tulimy, bo bardzo się lubimy. Puchatki to grupa, w której wszyscy okazują sobie szacunek i sympatię, dlatego też ochoczo włączyliśmy się w obchody "Dnia Przytulania". Tego dnia nikomu nie brakowało serdecznych uścisków, a z buzi nie znikał uśmiech! Przedszkolaki uczestniczyły w różnych zabawach muzyczno-ruchowych, które wywoływały w nich ogromną radość. Najwięcej szczęścia dostarczyła zabawa ,,Przytul sąsiada”, kiedy to mogły poprzytulać się nawzajem z koleżankami i kolegami z klasy I, ze swoimi opiekunami a nawet z rodzicami, którzy tego dnia odwiedzili przedszkole.

Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków :)