Bez nazwy‎ > ‎

Dzień Przedszkolaka

opublikowane: 22 wrz 2018, 03:14 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 25 wrz 2018, 08:01 ]
,,Ahoj przygodo! Czyli piracki ,,Dzień Przedszkolaka"- pod takim hasłem nasza placówka obchodziła w tym roku to szczególne święto. 20. września sale naszego przedszkola zamieniły się w bezkresny ocean, a same przedszkolaki w najprawdziwszych piratów, którzy musieli wykazać się nie lada sprawnościami. Panie przygotowały dla dzieci mnóstwo zabaw i atrakcji, nie mogło zabraknąć najważniejszej z nich, czyli poszukiwania skarbu. Nasze przedszkolaki, wykazały się nie lada sprytem i ze wszystkimi zadaniami poradziły sobie wyśmienicie! Dzieci udowodniły tym samym, że zasługują na miano prawdziwych piratów. Ach, co to był za dzień...Ahoj piraci!