Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 14 paź 2016, 08:01 przez Przedszkole Karlino

Dzień Edukacji Narodowej

14. października to bardzo ważna data wpisana na stałe w kalendarz uroczystości oświatowych. Dziś w Karlińskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechami na buziach podjęły się zadania urozmaicenia tej oficjalnej uroczystości. Dzieci zaprezentowały montaż słowno- muzyczny pt. "Wesołe przedszkole". Przedszkolaki wcieliły się w role dziennikarzy, którzy próbowali zobrazować codzienność w przedszkolu oraz ogromne zaangażowanie nauczycieli i całego personelu w ich kształcenie oraz wychowanie. Dzieci z ich wrodzonym wdziękiem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły angażując w to wszystkich zgromadzonych gości i rodziców. Na zakończenie przedszkolaki złożyły nauczycielom życzenia. Dobry humor dopisywał wszystkim zgromadzonym, a występ naszych podopiecznych spotkał się z ogromnym entuzjazmem.