Dzień Dziecka w Kołobrzegu

opublikowane: 4 cze 2019, 05:35 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 4 cze 2019, 05:36 ]

Dzień Dziecka w Kołobrzegu

Z okazji Dnia Dziecka nasza grupa ,,Króliczki” była na wycieczce w Kołobrzegu. Zobaczyliśmy tam wiele ciekawych miejsc, które warto polecić innym grupom. Zjedliśmy pyszne lody w super lodziarni. Każde dziecko mogło wybrać sobie swój ulubiony smak. W tej sytuacji nauka czytania bardzo się przydała – tak przyznały same dzieci.. Największą atrakcją było bieganie po plaży na gołe stopy, to dopiero była frajda. Jak zawsze dobrze się bawiliśmy. Było wesoło, bezpiecznie a do tego mieliśmy piękną, słoneczną pogodę. Z przykrością trzeba przyznać, że była to już nasza ostatnia wspólna wycieczka w przedszkolu. Aj jak ten czas szybko zleciał.