Czytające przedszkole- styczeń

opublikowane: 3 lut 2017, 11:15 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 3 lut 2017, 11:18 ]

Akcja czytania przedszkolakom w styczniu

Dzieci uwielbiają gdy ich Babcie i Dziadkowie bajki czytają"

1 GRUPA MALEŃSTWA

Pani Teresa, babcia Marty zaprezentowała przygody świnki Peppy na wycieczce.

Bajeczkę o zwierzątkach na wsi czytała pani Bożena, babcia Dorianka.

Babcia Sebastiana, pani Czesia opowiedziała dzieciom bajkę o "Trzech świnkach"

Sebastianek wraz z babcią zaprezentował dzieciom wierszyk "Andzia".

2. GRUPA KANGURKI

bajkę pt. Kopciuszek przeczytała mama Alicji- Pani Magda. Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne na temat  bajeczki - projektowały suknię Kopciuszka oraz jej karetę.

3. GRUPA  ŻABKI

bajki, wiersze czytały:mama Filipka O., mama Lenki,mama Filipka M.

babcia Darii śpiewała dzieciom piękne piosenki oraz recytowała śmieszne wierszyki.

4. GRUPA PROSIACZKI

dzieci odwiedziły Bibliotekę, gdzie wysłuchały bajeczkę a następnie wykonały do niej ilustrację.

5. GRUPA KŁAPOUSZKI

bajkę czytała  Pani Jadwiga, babcia Amelii

6.GRUPA PUCHATKI

• bajkę czytała babcia Julki -Pani Marysia, babcia Mikołaja – Pani Ala oraz dziadek Michała – Pan Bolek.

Dodatkowo wszystkie grupy przystąpiły do konkursu czytelniczo-plastycznego pt. „Bajeczka na weekend” oraz „Wędrująca książeczka”

Serdecznie dziękujemy naszym kochanym babciom, dziadkom oraz niezawodnym rodzicom za  czas poświęcony przedszkolakom.