Cała Polska czyta dzieciom w lutym i marcu

opublikowane: 3 kwi 2017, 23:16 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 3 kwi 2017, 23:18 ]

Czytające przedszkole- luty i marzec

LUTY
W grupie Maleństwa bajki czytało starsze rodzeństwo naszych przedszkolaków. Natasza, siostra Dorianka przeczytała bajkę o "Czerwonym Kapturku". Wiktoria, siostra Huberta wybrała dla maluchów opowieść o "Trzech świnkach". Natomiast brat Sebastiana Piotrek zaprezentował bajkę o "Misiu Łasuchu". Było też wspólne kolorowanie ilustracji do czytanych opowieści.
Żabki wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Karlinie. Wysłuchały bajkę pt. „Baśń o dwunastu miesiącach”, a następni...e przeniosły usłyszaną historię na kartki, tworząc wymyślne, kolorowe rysunki.
Puchatki odwiedziła p. Renata wraz ze swoimi uczniami z klasy I. Pani przeczytała dzieciom bajkę edukacyjną o przyjaźni, dobroci i koleżeństwie. Przygotowała dzieciom słodką niespodziankę. Na zakończenie były wspólne zabawy i pląsy.
MARZEC
Maleństwa odwiedził tata Kai - p Karol, który wybrał dla dzieci bajkę o "Czerwonym Kapturku"
Kangurki odwiedziła siostra Krzysia- Maja, która przeczytała dzieciom opowiadanie pt. Pinokio.
Kłapouszkom bajki czytała Pani Emilia - mama Darka oraz Pani Mirosława - mama Igora. Pan Marcin Strzelecki czytał bajkę dla starszaków z grupy Kłapouszki i Puchatki.
Dziękujemy wszystkim za ciekawe spotkania z książką.