Bez nazwy‎ > ‎

Cała Polska Czyta Dzieciom- październik

opublikowane: 13 lis 2018, 09:09 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 13 lis 2018, 09:12 ]

Czytające przedszkole- październik

W miesiącu październik w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom”, we wszystkich oddziałach przedszkolnych były czytane utwory o misiach, zarówno przez obsługę naszego przedszkola jak i przez zaproszonych gości. Dla starszych grup w Szkole Podstawowej, opowiadanie z morałem „O królewnie Kartoflance i kucharzu czarodzieju” przeczytała Pani pielęgniarka- Teresa Synoracka. Natomiast oddziały przy ul Moniuszki odwiedziła z bajką ,,Brzydkie Kaczątko”, Pani stomatolog Anna Kozłowska- Przytuła. Ponadto odbyły się spotkania czytelnicze  w Bibliotece Miejskiej, gdzie dzieci z oddziałów IX i X wysłuchały utworów o tematyce patriotycznej, a następnie wykonały do nich ilustracje.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie i podzielenie się z dziećmi pięknem literatury.