W Muzeum Ziemi Karlińskiej

opublikowane: 24 mar 2019, 09:57 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 29 mar 2019, 04:09 ]
W Muzeum Ziemi Karlińskiej
Biedroneczki w piątek 22 marca wybrały się z wizytą do Muzeum Ziemi Karlińskiej. W związku z programem Polak Przedszkolak w marcu dzieci zdobywają wiedzę na temat naszej małej Ojczyzny. Jako pierwsza grupa mieliśmy przyjemność obejrzeć nową wystawę, która w całości poświęcona jest historii naszego miasta. Kustosz Muzeum Pan Krystian Zalewski opowiadał o tym jak kiedyś wyglądało Karlino oraz jak się zmieniało na przestrzeni lat. Dzieci bardzo zaciekawiła historia powstania naszego herbu. Spotkanie było też okazją do zapoznania przedszkolaków z zawodem kustosza muzeum. Wizyta była bardzo inspirująca, dziękujemy za gościnę.