Bezpieczne ferie

opublikowane: 9 lut 2017, 08:17 przez Przedszkole Karlino

Bezpieczne ferie

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków 9. lutego  przybył do przedszkola Strażnik Miejski. Pan Grzegorz Kundzienko przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych oraz jak ich unikać. Omówił  z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariusz udzielił wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Serdecznie dziękujemy za udzielone wskazówki.