"Bezpieczna droga do przedszkola"

opublikowane: 9 paź 2018, 09:23 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 11 paź 2018, 04:20 ]
Dnia 09.10.2018 r. dla oddziałów przy ul. Traugutta, a 10.10. dla oddziałów przy ul. Moniuszki odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej, który w ciekawy sposób przekazał dzieciom wiedzę dotyczącą ,,Bezpiecznej drogi do przedszkola". Nasi podopieczni dowiedzieli się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, co oznaczają kolory na sygnalizatorach świetlnych oraz czym się zajmują funkcjonariusze Straży Miejskiej. Po zakończeniu pogadanki, Pan Grzegorz Kundzienko w ramach podziękowań otrzymał od przedszkolaków drobny upominek. Jeszcze raz dziękujemy za spotkanie, zaangażowanie oraz zdobytą wiedzę.