Bal karnawałowy

opublikowane: 25 sty 2019, 13:00 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 25 sty 2019, 13:28 ]
Bal Karnawałowy
,,W karnawale same bale..."
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Nie inaczej było również w naszym przedszkolu. Dzisiaj sale naszej placówki zamieniły się w miejsca pełne magicznych postaci. Każde z dzieci pięknie prezentowało się w oryginalnych karnawałowych kreacjach. Z uśmiechami na twarzach, ochoczo ruszyliśmy na salę w Homanit Arena, by tam w towarzystwie dwóch uroczych Pań oraz wesołych Elfów, dać upust naszej niespożytej energii w zabawie i tańcach. W międzyczasie pozowaliśmy do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy nawet mimo chwilowego zmęczenia. Z żalem opuszczaliśmy naszą salę balową, by wrócić do przedszkola na zasłużony odpoczynek. Ach, co to był za bal... ;)