Bajka w wykonaniu uczniów II klasy

opublikowane: 1 lis 2016, 10:04 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 1 lis 2016, 10:06 ]
Teatrzyk u Puchatków

W piątek, 28. października grupę Puchatków odwiedzili bardzo mili goście – uczniowie z klasy II, którzy przygotowali  przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Aktorzy z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali się przed publicznością, a ich wysiłek został nagrodzony gromkimi brawami oraz uśmiechami młodszych widzów. Co najciekawsze, najwięcej sympatii zdobył wilk- zaskarbił sobie serca naszych przedszkolaków, którzy z chęcią spieszyli mu z pomocą.
Na zakończenie  spotkania przedszkolaki zaprezentowały  starszym koleżankom i kolegom inscenizację „Na straganie”. Serdecznie dziękujemy wspaniałym aktorom.