Akademia Play-Doh

opublikowane: 27 wrz 2017, 12:20 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 22 paź 2017, 08:27 ]

Akademia Play-doh

Dzieci z grupy Pszczółki w tym roku biorą udział w kreatywnych warsztatach Akademii Play-Doh. Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. We wrześniu Pszczółki pełne zapału zabrały się do przygotowania przetworów na zimę. Nie zabrakło ogóreczków, słodkich malin czy apetycznych śliwek...a wszystko to włożone w estetycznie przygotowane słoiczki. Po wykonanym zadaniu dzieci oddały się wyobraźni bawiąć się ciastoliną i zabawkami Play-Doh dostarczonymi przez rodziców. Na stronie Akademia Wyobraźni Play-Doh można również znaleźć kącik "Dla rodzica" - można w domu kontynuować przygodę z ciastoliną:)