90. Urodziny Kubusia Puchatka

opublikowane: 16 paź 2016, 10:05 przez Przedszkole Karlino

Urodziny Kubusia Puchatka

Urodziny Kubusia Puchatka przypadają na 14 października, co wiąże się z rocznicą pierwszego wydania w Anglii książeczki Alana A. Milne`a „Kubuś Puchatek”.Tego dnia w naszym przedszkolu najmłodsze grupy „Biedroneczki” i „Maleństwa” w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom" świętowały urodziny Kubusia Puchatka. W tym dniu do przedszkola przybył Prosiaczek oraz Kangurzyca , którzy przeczytali bajkę dla dzieci o przygodach niesfornego Misia. Wszystkie dzieci w dobrych humorach bawiły się rozwiązując zagadki, tańcząc przy kubusiowych piosenkach oraz oglądając wspólnie bajkę „Urodziny Kubusia Puchatka”. Na koniec wszyscy złożyli Puchatkowi życzenia, Maleństwa wykonały własnoręcznie prezenty a Biedroneczki urodzinowy tort. I oczywiście zaśpiewali tradycyjne STO LAT!