Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!

opublikowane: przez Przedszkole Karlino

Spotkanie z Babcią

opublikowane: 7 kwi 2020, 02:33 przez Przedszkole Karlino

Zapraszamy na spotkanie z Babcią Czerwonego Kapturka.

Dziś Babcia zaposiła nas na wieś ;)

Zobaczcie sami, kogo tam spotkała.

Przedszkolaki i ich kolorowe tęcze

opublikowane: 6 kwi 2020, 00:31 przez Przedszkole Karlino

#tęczajedności
Przedszkolaki i ich kolorowe tęcze :)
#zostańwdomu #tęczajedności #będziedobrze

"KARTKA DLA MEDYKA"

opublikowane: 6 kwi 2020, 00:01 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 6 kwi 2020, 00:01 ]

Włącz się!

OGÓLNOPOLSKA AKCJA- KARTKA DLA MEDYKA!

Edukacyjna akcja, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Prace mogą dzieci tworzyć dowolną metodą. Niech to będzie nasze podziękowanie za trudną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia. Nasz znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Czas spędzony wspólnie z dzieckiem pomagając mu przy wykonaniu rysunku, można przeznaczyć na rozmowę o niezwykle ważnej, odpowiedzialnej, ale jakże niebezpiecznej w dzisiejszej sytuacji pracy medyków.
W ten sposób możemy wykształcić w naszych dzieciach szacunek dla tych zawodów i refleksję nad swoim zdrowiem i trybem życia.

Akcja trwa do piątku ( 09.04.2020 r.) Wykonane zdjęcia prac, bardzo proszę wysłać do wychowawców swoich grup. Po zebraniu wszystkich prac udostępnimy je na stronie przedszkola oraz FB.

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W AKCJI!!!

#zostańdwdomu

opublikowane: 3 kwi 2020, 06:54 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 3 kwi 2020, 06:54 ]

#zostańwdomu

Zapraszamy do obejrzenia ;)

"Jak w prosty sposób stymulować rozwój dzieci nie wychodząc z domu ?"

opublikowane: 3 kwi 2020, 01:22 przez Przedszkole Karlino

Darmowy webinar dla rodziców na temat tego "Jak w prosty sposób stymulować rozwój dzieci nie wychodząc z domu ?"

Jak budować relację z dzieckiem poprzez zabawę? 🤔

Na spotkaniu “Jak w prosty sposób stymulować rozwój dzieci, nie wychodząc z domu? - ​​​​​​9 zabaw, które powinien znać każdy rodzic dzieci do 7 roku życia!” - poznasz zabawy rozwijające mózg, intelekt, sensorykę oraz relację rodzic-dziecko.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?
✔︎ dla rodziców dzieci do 7 roku życia, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak spędzać czas wolny z dziećmi? Jak go optymalnie wykorzystać? Czym zająć dzieci?

BEZPŁATNE SPOTKANIE ON-LINE ODBĘDZIE SIĘ
3 KWIETNIA O 21:00.

Tęcza Jedności

opublikowane: 2 kwi 2020, 04:32 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 2 kwi 2020, 04:35 ]

Zachęcamy do włączenia się w akcję #tęczajedności

OPŁATY ZA MARZEC 2020

opublikowane: 2 kwi 2020, 01:46 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 2 kwi 2020, 02:35 ]

Poniżej opłaty za korzystanie z usług Przedszkola.

Domowe ogródki Pszczółek

opublikowane: 1 kwi 2020, 06:53 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 1 kwi 2020, 08:15 ]

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, przedszkola i inne placówki oświatowe zostały zamknięte. Marzec jest czasem przygotowań ogrodu na czas siewu i sadzenia. Dlatego też, dzieci z grupy Pszczółki postanowiły założyć małe ogródeczki w swoim domu. W doniczkach posiały zioła, rzeżuszkę, posadziły nasiona fasoli, cebulę, rzodkiewkę i kwiaty. Pamiętały o regularnym podlewaniu i dbaniu o swoje roślinki a efekty pracy możemy podziwiać na filmiku. Brawo Pszczółki

Zostań Przyjacielem z pocztówki