AKTUALNOŚCI- PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych

opublikowane: przez Przedszkole Karlino

I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych

23. stycznia 2019 odbył się I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych  w Białogardzie. Celem przedsięwzięcia było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, prezentacja umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych, a także integracja społeczności dziecięcej z terenu powiatu białogardzkiego. Naszą placówkę reprezentowała grupa Kangurki. Gospodarzem przeglądu było Niepubliczne przedszkole Motylek w Białogardzie. W imprezie brały udział cztery grupy przedszkolne z placówek z Białogardu i Tychowa. Konkurencja była wyrównana i jury miało twardy orzech do zgryzienia. Niemniej jednak, nasze przedszkolaki oczarowały publiczność i członków komisji zdobywając tym samym I Miejsce.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Dzień Babci i Dziadka

opublikowane: 21 sty 2019, 11:51 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 23 sty 2019, 00:39 ]

Dnia 21 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje najukochańsze babcie i dziadków. Każda z grup przygotowała dla nich specjalny program artystyczny. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a na koniec podarowały swoim bliskim laurki oraz drobne upominki. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu oraz wzruszeń, radości i dumy. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i miło spędzony czas.

Spotkanie z Rodzicami

opublikowane: 16 sty 2019, 00:57 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 16 sty 2019, 10:04 ]

Serdecznie zapraszamy Rodziców/ Opiekunów na spotkanie 14 lutego 2019 r. o godz. 16:30 w Karlińskim Ośrodku Kultury przy ul. Parkowej.
Tematem spotkania prowadzonego przez neurologopedę i pedagoga specjalnego będą zaburzenia rozwoju mowy, sposoby ich zapobiegania oraz sposoby pracy z dzieckiem.
Po spotkaniu odbędą się zebrania grupowe z wychowawcami w poszczególnych salach dziecięcych.

27. finał WOŚP

opublikowane: 14 sty 2019, 03:34 przez Przedszkole Karlino

Najmłodsi reprezentanci naszego przedszkola- dzieci z grupy ,,Żabki" wraz ze swoimi Paniami uświetniły swoim występem 27. finał WOŚP w Karlinie. Dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i dostarczenie tak wielu pięknych emocji w tej jakże szczytnej inicjatywie.

Cała Polska Czyta Dzieciom- grudzień

opublikowane: 28 gru 2018, 11:43 przez Przedszkole Karlino

W grudniu w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" we wszystkich oddziałach przedszkolnych zostały przeczytane utwory o tematyce świątecznej oraz zimowej. Dzieci mogły wykonać indywidualną bądź grupową pracę plastyczną związaną z danym utworem. Gościnnie Bibliotekę Miejską odwiedził w tym miesiącu oddział VIII.

Świąteczne życzenia

opublikowane: 21 gru 2018, 03:00 przez Przedszkole Karlino

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2019 roku

Życzą Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola Miejskiego w Karlinie

Święty Mikołaj odwiedził nas ponownie!

opublikowane: 19 gru 2018, 04:03 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 19 gru 2018, 04:03 ]

Ukochany, długo wyczekiwany, odwiedził nas ponownie. O kim mowa? Oczywiście o Świętym Mikołaju, który po raz kolejny zawitał do Karlina, by obdarować naszych przedszkolaków. Nie mógł pozostać niewzruszony na list, który napisały do niego Panie Dyrektor prosząc o prezenty dla naszych pociech. Tym razem piękne podarunki zostawił dla nas w zakładzie Homanit w Karlinie. Święty Mikołaju, dziękujemy Ci za te cudowne prezenty, przekazując to, co najpiękniejsze- radość i uśmiech dziecka

Święta w każdym przedszkolu- Boże Narodzenie

opublikowane: 14 gru 2018, 13:37 przez Przedszkole Karlino

Święta w każdym przedszkolu to coroczne spotkanie przedszkolaków, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń Gminy Karlino. Spotkania mają na celu integrację dzieci z terenu miasta i gminy oraz podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych. Gospodarzami tegorocznej uroczystości zorganizowanej w Homanit Arena w Karlinie były dzieci z Małego Przedszkola w Karścinie. Dzieci z Karścina, Karwina, Daszewa oraz Karlina, zaprezentowały bogaty program artystyczny o tematyce świątecznej. Uświetnieniem spotkania były ,,Jasełka na wesoło" w wykonaniu grupy ,,Kangurki" z Przedszkola w Karlinie. Wszystkim biorącym udział w owym przedsięwzięciu, zarówno małym zdolnym artystom jak i przygotowującym je Paniom, serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

ZMIANA NUMERU TELEFONU

opublikowane: 12 gru 2018, 03:34 przez Przedszkole Karlino

Informujemy, iż z przyczyn technicznych
dokonano zmiany numeru kontaktowego
do Przedszkola Miejskiego w Karlinie.
Aktualne numery:

48   94 307 06 00

48   94 307 07 66

Kiermasz Bożonarodzeniowy

opublikowane: 11 gru 2018, 06:45 przez Przedszkole Karlino   [ zaktualizowane 11 gru 2018, 06:46 ]

Serdecznie zapraszamy na świąteczny kiermasz!!!
Dziękujemy rodzicom za trud i zaangażowanie jakie włożyli w wykonanie świątecznych dekoracji.
Dziś dotarł do nas Rudolf z zaprzęgu Świętego Mikołaja.
Wykonawcom gratulujemy zdolności i kreatywności.
Pieniążki uzbierane z kiermaszu zostaną wykorzystane na cele przedszkola.